Про продукцію

Наше підприємство працює на ринку України з 2001 року, ми виробляли виноматеріали та ароматизовані вина для підприємств, що займаються розливом алкогольних напоїв. У певний момент до нас почали надходити заявки на використання спиртовмісної продукції в харчовій промисловості.

Провівши тривале вивчення аналогів у світовій харчовій індустрії та вивчивши патентну базу Європейських країн та США, ми змогли розробити технологію універсальної харчової Композиції.

Таким чином, нами був запатентований продукт, що відображено у патенті №96329. Який зареєстровано у Державному реєстрі патентів України 26.01.2015 р .

Відповідно до законодавства України, нами була розроблена технічна документація ТУ У 20.5-31384641-005:2014  «Композиції для використання у харчовій промисловості та кулінарії».

«Композиції використовуються у харчовій промисловості, громадському харчуванні, кулінарії відповідно до інструкцій (вказівок) щодо застосування. Композиції не є самостійним харчовим продуктом та алкогольним напоєм. Композиції відноситься до ароматичних речовин згідно Регламенту (ЄС) № 1334/2008

Продукція за Українським класифікатором ДКПП  відноситься до коду 20.53.10, що відповідає коду 3302 классифікатору УКТ ВЭД та не є алкогольним напоєм у розумінні Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 № 481/95-ВР

Виготовлення Композицій здійснюється з дотриманням технології розробленої та затвердженої в Україні за ліцензійним договором з підприємством «Зернів» — лідером в Республіці Молдова, який виробляє зерновий спирт (етанол), лікеро-горілчані вироби, харчові есенції та органічні ароматизатори.

Для виготовлення нашої продукції виробництво було сертифіковано по системі УкрСЕПРО

Для ввезення на територію України проведено експертизи у Торгово-промисловій Палаті України

При затвердженні техдокументації та для безпечного застосування у харчових продуктах проведено санітарно епідеміологічні експертизи.