Напівфабрикати, кулінарія

Композиції для харчової промисловості зацікавлять і малий бізнес, і торгові мережі.

У складі пропонованого продукту є ароматична формула та харчовий спирт. Дві ці складові при додаванні в пісочне тісто дають не перевищений хлібний або інший аромат, а печиво стає одночасно м’яким і розсипчастим, та й термін його зберігання збільшується.

У разі додавання в тісто для смаження у фритюрі та випічці готовий продукт буде ніби зроблений з найніжнішого листкового тіста. І це сподобається покупцю в невеликій чебуречній.

У маленькому кафе чи кулінарії можна приготувати ніжну самсу або просто сосиску в тісті. Ці не хитрі страви будуть довшими свіжими та готовими до реалізації. А значить і ті підприємці, які придбають нашу Композицію, матимуть стабільніший дохід.

Але є ще один популярний напівфабрикат – мариноване м’ясо для барбекю чи духової печі. Цей товар можна знайти на полицях супермаркетів та м’ясних магазинів.

І все б добре, але термін зберігання такого продукту не великий, та й не завжди при маринуванні використовується м’ясо відразу після розморожування, а швидше за все — не продане в термін.

Тому продавець використовує консервант, а покупця зігріває думку, що все одно смажитимемо.

Композиція сама по собі або в суміші зі спеціями дасть пом’якшення та аромат м’ясу, але те, що харчовий ароматизований спирт уб’є шкідливі бактерії та захистить від передозування шкідливими консервантами ваш шашлик – це величезна перевага.

Були проведені дослідження, як пригнічується зростання бактерій у спиртовому середовищі і як убити цих паразитів. Але сучасна індустрія знайшла вихід у «Е» – шках. Їх вигідніше виробляти та транспортувати, оскільки один грам деяких консервантів зможе призупинити дію великої кількості бактерій. Але у разі потрапляння в організм людини та корисні бактерії у шлунку припиняють свою діяльність.

Наявність спирту у маринаді виключить цей згубний ефект. І в потрібний момент під час нагрівання випаруватися.

Тому, якщо ваш бізнес не багатомільйонний і у вас немає лабораторії, і ви не використовуєте консерванти сотнями кілограмів. Вам просто необхідно використати нашу продукцію!

У пропонованій таблиці видно, як діють спирти.