Кухарська справа

Композиції у кухарській справі

Ні для кого не секрет, що алкоголь активно використовується в приготуванні різних страв – від супів до десертів. Застосування алкоголю в кулінарії добре тим, що він здатний надати пікантності та родзинки абсолютно будь-якій страві, не перебити основний, головний смак страви, а саме підкреслити та посилити його. Алкогольні маринади здатні зробити ніжним навіть жорстке м’ясо, зберігши при цьому його смак і соковитість.

Можна сказати, що під час приготування страв із м’яса алкоголь часом стає однією з головних спецій. Про широке використання алкоголю у приготуванні всіляких десертів та випічок не варто навіть говорити. І головне, що якщо виключити алкогольну складову, наприклад, смажене тісто у фритюрі значно програє за смаковими якостями

А в приготуванні страв з риби роль алкогольних приправ взагалі складно переоцінити. Згадаймо хоча б юшку. Але для справедливості, необхідно уточнити, що означає термін «алкоголь».

У наш час інтернету дуже просто знайти визначення, наприклад у Вікіпедії:

• Алкого́ль (лат. alcohol, від араб.كحل‎‎ (al-kuħl, ال al — артикль та كحل kuħl — «сурьма», розширив своє значення в латинському до всіх продуктів сублімації) Багато хто спрощено вважає, що «алкоголь» та «алкогольні напої» це одне й те саме. Але це не так:

• Напій (від дієслова. напивати) — рідина, призначена для пиття.

• Алкого́льні напої — напої, що містять етанол (етиловий спирт, алкоголь). Поняття «алкогольні (спиртні) вироби» використовується у товарознавстві та при визначенні податків та акцизів на товари.

Чудово і те, що в кулінарії використовуються практично всі види спиртних напоїв: тут і лікери, і вина, і коньяки, і віскі і звичайно ж, горілка.

Пропоновані нашим підприємством композиції у своєму асортименті здатні не тільки замінити використання дорогих алкогольних напоїв, а й значно розширити спектр ароматів. Як би банально це не звучало, але з боку науки в процесі приготування їжі переважно бере участь хімічна формула аромату та фізичні властивості молекул етанолу.

Для тих, хто сумнівається, пропонуємо ознайомитися з не повним списком хімічних ароматичних формул і подивитися відео

Вигадуйте нові рецепти, використовуйте старі.