Харчова промисловість

Багатьом великим та середнім підприємствам харчової промисловості, що випускають печива, кондитерські вироби та безалкогольні напої, не варто роз’яснювати роль спиртових «композицій». У цій галузі ще з часів СРСР було подібне визначення. Але придбання спирту або добавок, що містять спирт, для використання в продуктах харчування настільки заорганізовано для не профільних підприємств, що багато хто виключив з асортименту цю продукцію. Або вимушено змінили рецептури на користь про «Е»- шек.

     Ми пропонуємо повернутися до екологічно чистої сировини з натуральними харчовими спиртами і на основі запропонованої Композиції випускати забуті ласощі та нові види продукції.

«Композиції ароматичні для харчової промисловості» мають асортименти з 11 напрямків ароматів, що включають 89 найменувань, які в залежності від призначення мають;

  • показники аромату: — від ледве вловимого до інтенсивного;
  • кількісний вміст етанолу від: — 7% до 50%;
  • колір: — від безбарвного до пофарбованого відповідно до сировини.

З таким асортиментом можна виготовляти цілий спектр вже звичної продукції.

       Але у світі існує величезна кількість харчових продуктів зі спиртовою складовою.

 Наприклад, відома своїм віскі американська фірма «Jack Daniel’s» почала виробляти з додаванням скроневих спиртів соуси, маринади і більше, вже замариноване м’ясо для барбекю..

У світовій практиці існують соуси та маринади з добавками різних ароматних спиртів, які відбивають аромати фруктів, трав, рому, віскі, вина та інших алкогольних напоїв, але при цьому не бути такими через своє кулінарне призначення, оскільки при термообробці спирти випаровуються.

Виготовляються й аналогічні спиртові композиції, розфасовані у скляну пляшку.

Постачання на великі підприємства, Композицій може здійснюватися автомобільними нормами або розфасованою в кубові пластикові контейнери або бочки по 180 – 200 літрів.